Danışma Hattı

+90 532 520 00 61 - 0555 183 48 83

Hızlı, genç, samimi, işine vakıf, öğrenmeye ve öğretmeye açık bir ekip ile 1995 yılından bu yana kazandığı tecrübeleri müşterilerine faydalı olacak şekilde aktararak büyümeye devam ediyor. ROSAS  Su  Arıtma her ölçekte evsel, ticari ve endüstriyel su arıtma sistemlerinin tasarım, imalat, taahhüt ve satış sonrası destek hizmetlerini gerçekleştirmektedir. ROSAS  Su Arıtma dünyada sektöründeki  her yeni gelişmeyi ve teknolojiyi yakından takip ederek , sizlere en iyisini ve en yenisini sunmak için çalışmaktadır.

ROSAS, çalışmaları ile insanların en yaşamsal ihtiyaçlarından olan içme suyunun kalitesini ve sanayide ihtiyaç duyulan kaliteli proses suyunu temin ederek, üretimin kalitesi ve verimliliğin artmasını amaçlamaktadır.

ROSAS, her türlü faaliyetinde anahtar konulara azami özen göstermektedir.

İhtiyaçların doğru tespiti ve optimum mühendislik çözümünün müşteriye sunulması.

Kurulacak sistemin kolay işletilebilir ve kontrol edilebilir olması.

Satış sonrası teknik servis desteği ile müşterilerimizle sıcak ilişkinin devamı.

Ticari kaygıya düşmeksizin, müşteriye en uygun teknoloji, ekipman ve hizmet desteğinin sağlanması.

Müşteri temsilcisinin en iyi şekilde eğitilmesi.

Bitirilmiş olan dizaynın dokümantasyon desteğinin verilmesi.

Zamanında teslim.

ROSAS olarak, kendisine ve müşterileri için ürettiği ürünlere yüksek standartlar belirlemekte ve sürekli olarak daha iyisini yapmak için çaba göstermekteyiz. En iyi ürün ve hizmet kalitesine ulaşmak için  çalışmaktayız. Ulaştığımızla yetinmeyip daha iyiye ulaşmanın yöntemlerini araştırmaktayız.